אודות אדם קפיטל

שינוי גדול מתחיל ביוזמה אחת קטנה

כל פרויקט של אדם קפיטל גרופ, נשען על שלושת יסודות הדגל:
אמינות, ניסיון ואיתנות.

חוד החנית של החברה הינו איש הנדל”ן הותיק אריה צפון, בעל ניסיון רב שנים בתחום הבניה על כל סוגיו. במסגרת פעילותיו ותפקידיו כיהן כמנכ”ל של חברות יזמיות פרטיות, וכסמנכ”ל חברה ציבורית יזמית מהגדולות בישראל.

מתוך אמונה שפרויקטים הנשענים על אמינות, ניסיון ואיתנות יגיעו להצלחה ולגמר, הקים צפון את אדם קפיטל גרופ בע”מ, חברה היוצרת הזדמנויות לדיור איכותי בשיטת תמ”א 38 , תוך מקצועיות, חדשנות ויצירתיות – הן ברמת התכנון והן ברמת הניהול.


בסיס מקצועי ופיננסי איתן

הצוות המקצועי של החברה מורכב ממיטב קבלני הביצוע, בעלי ניסיון מוכח בקידום פרויקטים של תמ”א 38. מרק אמסלם, המכהן בחברה כסמנכ”ל ייזום ופיתוח עסקי, צבר ניסיון רב בעולם הפיננסי לצד ניסיון עשיר במיזמים שונים בתמ”א 38.
בנוסף, לחברתנו בסיס פיננסי איתן מעין כמוהו, הנשען על שותפויות אסטרטגיות עם משקיעים אמידים שנבחרו בקפידה, על מנת לנהל תהליך תכנון ובנייה יציב תוך כדי מתן זכויות מקסימליות לדיירים.


ניסיון ביצועי עשיר

הנהלת אדם קפיטל גרופ הינה בעלת ניסיון ביצועי בעשרות פרויקטים קבלניים הכוללים את המרכיבים הבאים:

הוספת קומות מגורים

חיזוק יסודות קומות קרקע

שינוי גרמי מדרגות

בניית פירי מעלית

גמר חדרי מדרגות ולובי

גמר עבודות פיתוח ותשתית

בניית שלד

עבודות גמר בדירות קיימות וחדשות

הנהלת חברתנו הינה בין היחידות בארץ, שתכננה לא רק בניה של שכונות מגורים ומרכזים מסחריים, אלא צברה עשרות שנות ניסיון וניהול פרויקטים הכוללים גם תמ”א 38, תוך ליווי היזמות בשיתוף פעולה עם כלל הדיירים.

התוצאה:
אדם קפיטל גרופ יוצרת מתקון ייחודי המכיל את כל מרכיבי הבסיס לפרויקט נדל”ן מוצלח.